Wow!
Bankë e vërtetë menjëherë në smartphone tuaj

Banking Dixhital i Thjeshtë

Pa kërkesa për të ardhura ose depozita, BancaNEO është llogaria bankare për të gjithë. Një llogari, një kartë, një aplikacion.

Banka personale dhe e biznesit, në majë të gishtave tuaj

bashkohuni me ne

Vendos paratë në duart tuaja

Gjurmoni paratë tuaja të gjitha në një vend dhe bëni shpenzimet tuaja të përditshme pa probleme.

Një lloj i ri banke

Eksploroni fuqinë e bankingut më të thjeshtë dhe më të zgjuar në internet.

Zgjidhni një kartë

Shkëmbim i shpejtë i valutës

bankare mobile
Është më e lehtë si gjithmonë!

Si të filloni

  • Krijoni një llogari duke na treguar se kush jeni;
  • Shkarkoni aplikacionin nga Apple App Store ose Google Play Store;
  • Verifikoni se kush jeni duke regjistruar një video të shkurtër selfie dhe duke marrë një foto të identitetit tuaj.

Kuptoni më mirë shpenzimin e parave tuaja

  • Ndërfaqja intuitive e lëvizshme Kryeni dhe gjurmoni operacionet tuaja financiare me një trokitje të gishtit tuaj, 24/7.
  • Një IBAN me shumë monedha lidhur me tuajin BancaNEO llogaria ju lejon të kryeni transaksione ndërkombëtare në 38 monedha, pa hapur llogari të veçanta për secilën prej tyre.
  • I sigurt dhe i shëndoshë Karakteristikat inteligjente të sigurisë për të mbajtur paratë tuaja të sigurta. Ne i përmbahemi standardeve më të larta të sigurisë EMI për t'i mbajtur të sigurta paratë dhe të dhënat tuaja personale.

Mbështetje e mrekullueshme dhe miqësore

Jo, Silicon Valley - defektet nuk janë veçori. Kontaktoni për një çështje teknike, ndani komentet tuaja ose na pyesni për vendin tonë të preferuar të drekës në Miami. Ne jemi këtu pa marrë parasysh çfarë.

Njerëzit na duan!

Shikoni historitë e suksesit të klientëve tanë 

Një bankë përfundimtare e shkëlqyer për t'u marrë me të. I gjithë stafi është shumë profesional dhe i ditur. Përvoja e tyre bankare në internet është e lehtë dhe miqësore.

BancaNEO Përdorues

Faleminderit shumë për ekipin e shërbimit ndaj klientit në BancaNEO për ta bërë këtë proces të lehtë!

(France)

Jam shumë i impresionuar me ndihmën e ofruar nga shërbimi ndaj klientit në BancaNEO!

(Dubai)

Sa herë që kam një pyetje ose kam nevojë për ndihmë shtesë, jam në gjendje të kontaktoj me dikë dhe të marr një përgjigje shpejt. Unë pata një përvojë veçanërisht pozitive këtë javë dhe doja ta ndaja.

- Klient i lumtur

Pyjet ndërsa bleni!

Për çdo llogari bankare të hapur, BancaNEO mbjell një pemë
Kthejeni çdo transaksion në veprim pozitiv
Ne punojmë me partnerë kryesorë të ripyllëzimit në mbarë botën
BancaNEO punoni me Tree-Nation i cili është shtëpia e 90 projekteve të mbjelljes nga 33 vende të ndryshme.

Burime për t'ju mbajtur të informuar

My NEO Group njofton marrëveshjen strategjike me Crypto Expo Milan (CEM), një ngjarje kushtuar Blockchain, Crypto, Ecosystems De.fi, NFT, Metaverse dhe Web 3.0, e cila do të zhvillohet në Milano nga 23 deri më 26 qershor 2022. CEM rrit përvojat e Komunitetit Ndërkombëtar të Kriptove dhe bashkon mendjet e shkëlqyera, markat e mëdha, ndërruesit e lojërave, krijuesit, investitorët…

Themi pagesa biometrike. Viti 2021 po sjell ndryshime të rëndësishme në shërbimet financiare në drejtim të dixhitalizimit. Klientët po bëhen gjithnjë e më shumë të varur nga shërbimet online dhe teknologjitë e personalizuara, gjë që i ndihmon bizneset të zgjerojnë audiencën e tyre të synuar dhe të rriten më shpejt. Sipas ekspertëve, tregu i shërbimeve financiare do të arrijë në 26.5 trilion dollarë deri në vitin 2022. Inovacionet Fintech…

Sipërmarrësi i ri francez Mickael Mosse është duke udhëhequr një organizatë moderne për t'i shërbyer të varfërve dhe për të ofruar shërbime të jashtëzakonshme të funksionimit financiar për bizneset. “Ne nuk u nisëm për të ndërtuar një bankë. Ne kemi vendosur të ndërtojmë një botë më të mirë. Kjo mund të nënkuptojë më shumë para në xhepin tuaj – dhe më shumë fuqi për të bërë mirë në duart tuaja”…

Përmirësoni në tarifa fleksibël dhe një qasje të përshtatur, bazuar në shumën dhe shpeshtësinë e transaksioneve tuaja. Shijoni çmimet më konkurruese falë partneriteteve tona me ofrues të shumtë. Monedhat që ne mbështesim Transfertat me shumë valuta janë bërë të lehta Një IBAN me shumë monedha i lidhur me llogarinë tuaj Satchel ju lejon të kryeni transaksione ndërkombëtare në 38 monedha, pa hapur…

PARTNERET TONA DHE INTEGRIMI

DERI 40% KESHBAHJE

Bashkohuni me NEO CIRCLE

Filloni udhëtimin tuaj drejt lirisë financiare sot.